Відбулися збори трудового колективу Педагогічного інституту

09.21.201521 вересня 2015 року

21 вересня 2015 р. відбулися Збори трудового колективу Педагогічного інституту за участі Ректора Київського університету імені Бориса Грінченка Віктора Олександровича Огнев’юка та проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олексія Борисовича Жильцова.
У порядку денному Зборів серед іншого був Звіт директора Педагогічного інституту Юрченка В.І. про роботу на посаді та вибори директора Педагогічного інституту.
Делегати Зборі трудового колективу оцінили роботу директора на «Задовільно» та підтримали кандидатуру Юрченка Віктора Івановича на посаду директора Педагогічного інституту.
Результати таємного голосування:
«Підтримую» – 72
«Не підтримую» – 4
Недійсних бюлетенів – 6
Обрання директора Педагогічного інституту відбудеться на засіданні Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка 24 вересня 2015 р.

Звіт директора...