БАГАТОЖАНРОВИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ – ЦЕ МИТЕЦЬ!»

19 05 21  14 травня 2021 року

14 травня 2021 року у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка в онлайн-форматі відбувся багатожанровий творчий конкурс «УЧИТЕЛЬ – ЦЕ МИТЕЦЬ!». У конкурсі взяло участь 38 студентів Київського університету імені Бориса Грінченка.

Організатори конкурсу – доцент кафедри початкової освіти Леся Порядченко та  старший викладач кафедри початкової освіти Роксолана Шпіца.

Голова журі конкурсу – лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, оперна співачка, випускниця Національної музичної академії імені Петра Чайковського – Руслана Лоза. До складу журі конкурсу  входили провідні діячі літератури і мистецтва України.

Під час конкурсу студенти представляли свої творчі здобутки у трьох номінаціях: вокальний жанр, декоративно-прикладне мистецтво та розмовний жанр. За результатами конкурсу було проведено голосування та визначено переможців у кожній номінації.

Володарями Гран Прі стали:

• вокальний жанр – Катерина Кузьмич,
  • розмовний жанр – Крістіна Довга.

Вітаємо всіх дипломантів, лауреатів 1, 2, 3 премій та володарів Гран Прі!

Бажаємо нових творчих здобутків та звершень!

Слайд 2 05 19

Слайд 5 05 19