Виїзне практичне заняття в межах дисципліни «Математична і природнича освіта з методикою навчання»

03.03.2020 2 03 березня 2020 року

03 березня 2020 року в межах дисципліни «Математична і природнича освіта з методикою навчання» студенти 2 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» відвідали виїзне заняття у спеціалізованій середній школі № 137 м. Києва (вулиця Ентузіастів 7/4).

Студенти, об’єднавшись у групи по 6-7 чоловік, спостерігали за уроками математики в різних класах, аналізували їх у групах та обговорили в загальному колі як на уроках математики в початковій школі вивчаються арифметичні дії та формуються обчислювальні уміння і навички в залежності від класу навчання.

Мета заходу – ознайомити студентів з методикою навчання арифметичних дій та формуванням обчислювальних умінь і навичок в початковій школі.

Модератор: Руденко Н.М. – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти.

03.03.2020 1                   03.03.2020 3