Виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Методика навчання освітньої галузі «Громадянської та історична освіта».

26.02.2020 1 26 лютого 2020 року

26 лютого 2020 року  на базі закладу загальної середньої освіти № 66 міста Києва відбулося виїзне практичне заняття в межах теми: «Змістові лінії, що складають тематичну основу курсу «Я досліджую світ» з навчальної дисципліни «Методика навчання освітньої галузі «Громадянської та історична освіта».

Студенти другого курсу (скорочена програма підготовки), першого (бакалаврського) освітнього рівня, спеціальності «Початкова освіта» із викладачами Вишнівською Н.В. і Голотою Н.М. спостерігали урок інтегрованого курсу «Я досліджую світ» на тему: «Ідеї – винаходи – відкриття», та мали можливість долучитися до освітнього процесу в 2-В класі.

Мета заходу  – ознайомити майбутніх учителів початкової школи з методикою організації та проведення уроків інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

Модератори:  Голота Н.М. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології, Вишнівська Н.В. – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти.