Виїзне практичне заняття «Українська народна вишивка»

30 10 19 4  30 жовтня 2019 року

30 жовтня 2019 року у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка в Музеї українського побуту відбулося практичне заняття з теми: «Українська народна вишивка» з навчальної дисципліни «Інформатична та технологічна освіта: Технології з методикою навчання» для студентів ІІ курсу, ПОб-1-18-4.0д, ПОб-2-18-4.0д денної форми навчання, спеціальності 013 «Початкова освіта».

У ході практичного заняття студенти мали змогу ознайомитися з унікальними експонатами, стародавніми предметами українського інтер’єру та одягу, вишитими рушниками. Також відбулася зустріч із Галиною Ульянич, яка розповіла про етнічні особливості української народної вишивки, символізм, види орнаментів та регіональний вплив на різноманіття візерунків.

Мета заходу – ознайомити студентів з особливостями української народної вишивки, видами швів.

Модератори: Сакалюк О.П.– кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти.