Форми організації навчання математики в початковій школі

13 09 2019 1 13 вересня 2019 року

13 вересня 2019 року студенти 3 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» провели виїзне заняття в СЗШ № 81 м. Києва (директор Зубар Т.В.) на тему: «Основні форми організації навчання математики в початковій школі» під керівництвом старшого викладача кафедри початкової освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, к.п.н. Руденко Н.М.

Оскільки, урок математики – основна форма організації навчальної діяльності здобувачів початкової освіти, то викладач поділила студентів на групи для спостереження за уроком математики в різних класах ( з 1 по 4). Після спостереження уроку відбулося обговорення про освітню, виховну і розвивальну мету навчання математики; багатоваріантність структури уроків математики; типи уроків і їх структурні елементи.

Мета заходу – ознайомити студентів з основними формами організації

навчання математики в початковій школі

Модератор: Руденко Н.М. – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти.