Виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни «Соціальна і здоров`язбережувальна освіта»

23.09.2019 1 13 вересня 2019 року

13 вересня 2019 року на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 265 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо - естетичного циклу з навчальної дисципліни «Соціальна і здоров`язбережувальна освіта» відбулося практичне заняття в межах теми: «Формування соціальної складової здоров’я молодших школярів».

Студенти 4 курсу, першого (бакалаврського) освітнього рівня, спеціальності «Дошкільна освіта» із викладачем Ващенко О.М. брали участь у проведенні ранкових зустрічей, що проводили вчителі 1-А,1-Б класів цієї школи.

Мета заходу – формування в студентів вмінь моделювати систему діяльності учнів, що сприятиме формуванню в них соціальної здоров'язбережувальної компетентності.

Модератор: Ващенко О.М. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти.

23.09.2019 2 copy