Модеративний семінар для педагогічних працівників «Інтегроване навчання: від стратегії до тактики»

20 03 2019 1 20 березня 2019 року

English version

20 березня 2019 р. у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся модеративний семінар для педагогічних працівників «Інтегроване навчання: від стратегії до тактики» (змістовий модуль 2. Застосування медіаосвітніх технологій у початковій школі).

Під час семінару-тренінгу педагоги навчилися застосовувати такі медіаосвітні технології, як: Bubbl.usMindmapsClassroomscreenPadletlearning-upPlickersKahootWalleMe.

Модератори семінару: Вишнівська Н.В. кандидат педагогічних наук, старший викладач, Шкуренко О.В. кандидат педагогічних наук, старший викладач, Сакалюк О.П. кандидат педагогічних наук, старший викладач.