Практичне заняття у Школі №330«Моніторинг розвитку навчальної діяльності учня»

16 11 2018 1

16 листопада 2018 р. відповідно до робочої навчальної програми дисципліни «Моніторинг якості освіти: діагностика, проектування» магістранти спеціальності «Початкова освіта» практичне заняття з теми «Моніторинг розвитку навчальної діяльності учня» було проведено на базі Школи №330.

Важливим засобом, що може підвищити якість початкової освіти, є моніторинг розвитку навчальної діяльності учнів, адже забезпечує не лише одержання достовірної інформації, а й змогу для з’ясування стану реалізації цілей початкової освіти, у тому числі спрямованих на особистісний розвиток школярів. Підготовча робота полягала в тому, що студенти спільно з викладачем розробили діагностичний інструментарій. Під час проведення дослідження магістранти діагностували пізнавальні інтереси, навчальні мотиви, товариськість учнів. За результатами розроблено рекомендації для учителів щодо коригування освітнього процесу і його навчально-методичного забезпечення.

Викладач: Кипиченко Н.С., канд. пед. наук, старший викладач кафедри початкової освіти