Виїзне семінарське заняття з навчальної дисципліни “Основи суспільствознавства з методикою навчання”

24 10 18 1   24 жовтня 2018 року

24 жовтня 2018 року на базі Київського Палацу дітей та юнацтва відбулося виїзне практичне заняття з навчальної дисципліни “Основи суспільствознавства з методикою навчання”. Студенти 4 курсу спеціальності “Початкова освіта” із викладачем Вишнівською Н.В. відвідали Десяту міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті» та Восьму міжнародну виставку освіти за кордоном «World Edu».

Мета заходу – ознайомити студентів із професійним форумом освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти; участь в обговорені освітніх проектів; спілкування з виробниками сучасних технологій; обговорення аспектів упровадження сучасних технологій в освітній процес.

Модератор: кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти Вишнівська Н.В.