Виїзне заняття на базі Спеціалізованого навчально-виховного комплексу «Лісові дзвіночки»

12 13 2017 zahid13 грудня 2017 року

13 грудня 2017 року було проведено виїзні заняття з дисципліни «Методика навчання основам здоров’я»  на базі Спеціалізованого навчально-виховного комплексу «Лісові дзвіночки» Деснянського району м. Києва.

Під час практичних занять студенти IV курсу Педагогічного інституту напряму підготовки «Початкова освіта» спостерігали та аналізували уроки з фізичної культури та основ здоров’я учителя вищої категорії О.А. Небоги, удосконалювали вміння щодо методики проведення фізкультурно-оздоровчих заходів у режимі навчального дня молодших школярів.

Модератори заходу: О.М. Ващенко – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти; Л.В. Телецька – директор Спеціалізованого навчально-виховного комплексу «Лісові дзвіночки».