Психолого-педагогічна практика студентів ІІ курсу напряму підготовки «Початкова освіта»

1 01 09 201701 вересня 2017 року

01 вересня 2017 року розпочалася психолого-педагогічна практика студентів ІІ  курсу  напряму підготовки «Початкова освіта». Навчальні заклади м. Києва  радо відкрили свої двері майбутнім учителям. Студенти долучилися до урочистих заходів із нагоди Дня знань, стали активними учасниками першого уроку з теми: «Україна на карті Європи». Першокласники із задоволенням спілкувалися з майбутніми вчителями, ділилися враженнями від свята Першого дзвоника, очікуваннями від навчання в школі.

Упродовж психолого-педагогічної практики студенти ознайомляться з індивідуальними  психологічними особливостями шестилітніх дітей, їхнім рівнем підготовки до школи; плануванням роботи вчителя в перший тиждень; змістом, організацією і методикою проведення занять у перші дні навчання дітей у школі; методами виявлення рівня знань і умінь учнів із розвитку усного мовлення, читання, письма, лічби, уявлень про природу тощо.

Бажаємо студентам творчої співпраці з учителями початкової школи, учнями, їхніми батьками!\