Відкрите семінарсько-практичне заняття Шкарбан Л.В.

26 04 2017 126 квітня 2017 року

26 квітня 2017 року (середа) об 11:35 відбулося семінарсько-практичне заняття викладача кафедри початкової освіти Шкарбан Людмили В’ячеславівни з теми: «Особливості організації навчально-пізнавальної діяльності ліворуких учнів» для студентів IІІ курсу напряму підготовки «Початкова освіта».
На семінарсько-практичному занятті студенти розглядали індивідуальні та психолого-фізіологічні особливості ліворуких учнів, конкретизували труднощі; розвивали вміння організовувати навчально-пізнавальну діяльність ліворуких дітей, розробляли методичні рекомендації та поради для вчителів початкової школи щодо роботи з ліворукими школярами.
Семінарсько-практичне заняття проведено на достатньому науково-методичному рівні, відповідає структурі та вимогам до практичних занять у ВНЗ. Викладач володіє теоретичними та практичними знання та навичками із навчальної дисципліни, комунікативними вміннями, сучасними інформаційними технологіями навчання.