Виробнича практика зі спеціалізації «Сімейний педагог» у Центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

1 18 04 201718-19 квітня 2017 року

18-19 квітня 2017 року студенти ІV курсу ОКР «бакалавр» напряму підготовки «Початкова освіта» в межах виробничої практики зі спеціалізації «Сімейний педагог» ознайомилися з досвідом роботи  Центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Дніпровського, Оболонського, Печерського, Подільського,   Шевченківського районів м. Києва.

Перед керівниками практики (Вишнівською Н. В., Степановою О. А., Сінельніковою Н. О.) та студентами виступили фахівці Центру, які охарактеризували пріоритетні напрями роботи: проведення профілактичної роботи, спрямованої на запобігання складних життєвих обставин сімей; організація інформаційно-просвітницької роботи в сім’ях; робота щодо надання соціальної допомоги дітям із функціональними обмеженнями та їхнім сім’ям; організація змістовного дозвілля, відпочинку та оздоровлення дітей різних категорій сімей тощо.

Усі студенти взяли активну участь у проведенні даного заходу та висловили бажання самостійно здійснювати таку роботу з сім’ями.