Майстер-клас на тему: «Проблеми застосування методичних підходів до розв'язання простих задач у початковій школі»

04 10 2017 proshkuratova 110 квітня 2017 року

10 квітня 2017 року викладачі кафедри початкової освіти та студенти ІІІ курсу денної форми навчання напряму підготовки «Початкова освіта» були присутні на майстер-класі доцента кафедри початкової освіти Т.С. Прошкуратової з проблеми застосування методичних підходів до розв'язання простих задач у початковій школі. Присутні ознайомилися з методикою різних типів задач у 1 класі. Т.С. Прошкуратова продемонструвала високий рівень професійної майстерності, авторське бачення складної для методики математики проблеми – навчання учнів 1 класу розв'язувати задачі, застосовуючи практико-спрямовані підходи викладання методики.