Виробнича переддипломна (дослідницька) практика студентів в Інституті педагогіки НАПН України (відділ початкової освіти)

07 04 2017 1 copy06 квітня 2017 року

06 квітня 2017 року студенти другого освітнього (магістерського) рівня спеціальності «Початкова освіта» Педагогічного інституту денної форми навчання під час проходження переддипломної (дослідницької) практики відвідали відділ Інституту педагогіки НАПН України.
Завідувач відділу початкової освіти кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Оксана Володимирівна Онопрієнко  ознайомила студентів з основними напрямами роботи співробітників лабораторії.
Студенти мали змогу одержати консультації у провідних науковців у галузі початкової освіти з питань організації навчально-виховного процесу в 1-4 класах.