Профорієнтаційна робота в Богуславському гуманітарному коледж імені І.С.Нечуя-Левицького

31.03.2017 131 березня 2017 року

31 березня 2017 р. канд. пед. наук, старші викладачі кафедри початкової освіти Вишнівська Н.В. і Кипиченко Н.С. відвідали Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького, зустрілися з його директором Лисаком С.В. і студентами ІV курсу спеціальності «Початкова освіта».
Під час зустрічі викладачі кафедри провели профорієнтаційну роботу з абітурієнтами, розповіли про особливості організації освітнього процесу в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка, побудованому на принципах студентоцентрованого особистісно орієнтованого навчання, на основі компетентнісного, системного, інтегративного підходів, а також умови вступу.