Практичне заняття на базі НВК № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району м. Києва

27.03.17 127 березня 2017 року

27 березня 2017 року практичне заняття з навчальної дисципліни «Альтернативні педагогічні технології в початковій освіті» для студентів ОР «магістр» 5 курсу було проведено на базі НВК № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району м. Києва.

Магістранти разом із Нечипоренко К.П. та Шкарбан Л.В., викладачами кафедри початкової освіти, відвідали уроки та побачили на практиці реалізацію технології особистісно-розвивального навчання Ельконіна-Давидова.

Під час аналізу та обговорення уроків відбулась конструктивна бесіда, у ході якої майбутні вчителі закріпили раніше здобуті теоретичні знання та знайшли відповіді на запитання, які їх хвилювали в межах зазначеної педагогічної технології.