Зустріч із засновником та менеджером з розвитку приватної альтернативної школи Dixi – Ярославом Коваленко

03.03.17 103 березня 2017 року

03 березня 2017 року у межах вивчення дисципліни «Альтернативні педагогічні технології навчання в початковій школі» (викладачі Нечипоренко К.П., Шкарбан Л.В.) магістрантами 5 курсу денної та заочної форм навчання відбулась зустріч із Ярославом Коваленко – засновником та менеджером з розвитку приватної альтернативної школи Dixi.

Під час конструктивної розмови, студенти мали змогу дізнатись про особливості організації навчально-виховного процесу в альтернативній школі, ознайомитись із Міжнародною програмою International Primary Curriculum, отримати відповіді на власні запитання щодо технології вільного навчання і виховання учнів.

03.03.17 203.03.17  3