Практичні заняття на базі спеціалізованої школи № 194 «Перспектива» Оболонського району м. Києва

23.02.17 1З 21 по 23 лютого 2017 року

З 21 по 23 лютого 2017 року практичні заняття з навчальної дисципліни «Альтернативні педагогічні технології в початковій освіті» для студентів ОР «магістр» 5 курсу було проведено на базі спеціалізованої школи № 194 «Перспектива» Оболонського району м. Києва.

Магістранти разом із Нечипоренко К.П., старшим викладачем кафедри початкової освіти, відвідали уроки та побачили на практиці реалізацію таких альтернативних педагогічних технологій, як: «Росток», «Інтелект України».

Під час аналізу та обговорення уроків відбулась конструктивна бесіда, у ході якої майбутні вчителі закріпили раніше здобуті теоретичні знання та знайшли відповіді на запитання, які їх хвилювали в межах зазначених педагогічних технологій.