I етап Всеукраїнської олімпіади з педагогіки і фахових методик зі спеціальності «Початкова освіта»

02 22 2017 1  22 лютого 2017 року

English version

22 лютого 2017 року в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся I етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта», в якій взяли участь 34 студенти денної форми навчання ОР «бакалавр», «спеціаліст» і «магістр».

Переможцями I етапу Олімпіади стали:

ОР «бакалавр»

I місце     – Демиденко Оксана Олексіївна, студентка ІІІ курсу, групи ПОб-2-14-4.0д.

II місце   – Короп Маряна Анатоліївна, студентка IV курсу, групи ПОб-2-13-4.0д.

Міщенко Ольга Олександрівна, студентка ІІІ курсу, групи ПОб-2-14-4.0д.

III місце – Шматко Антоніна Миколаївна, студентка IV курсу, групи ПОб-1-13-4.0д.

Грищенко Вікторія Миколаївна, студентка IV курсу, групи ПОб-1-13-4.0д.

ОР «магістр», «спеціаліст»

I місце  – Гнед Інна Володимирівна, студентка VІ курсу, групи ПОм-1-15-2.0д.

II місце – Василюк Світлана Сергіївна, студентка V курсу, групи ПОс-1-16-1.0д.

Соловян Олена Юріївна, студентка V курсу, групи ПОс-2-16-1.0д.

III місце –    Гончарук Анастасія Володимирівна, студентка V курсу, групи ПОс-1-16-1.0д.

Мазур Марина Сергіївна, студентка V курсу, групи ПОс-2-16-1.0д.

Усім учасникам олімпіади бажаємо подальших здобутків і перемог у фахових конкурсах і змаганнях, а переможцям – творчих досягнень на II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта»!