Відкритий інтегрований урок із теми «У рік Півня…» в 4 класі Українського колежу імені В.О. Сухомлинського

02 02 2017 lesson02 лютого 2017 року

02 лютого 2017 року доцент кафедри початкової освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, заслужений учитель України, Герой України  Тамара Сергіївна Прошкуратова провела на високому науково-методичному рівні відкритий інтегрований урок із теми  «У рік Півня…» в 4 класі Українського колежу імені В.О. Сухомлинського.

Урок сприяв формуванню  в молодших школярів цілісної картини світу завдяки глибокій інтеграції змісту освіти, зокрема:  гармонійному поєднанні літератури, української мови, математики, природознавства, музики, живопису.

Яскраво виражена індивідуальність, харизма, здатність до імпровізації, ерудиція, педагогічна майстерність Т.С. Прошкуратової  дозволили їй досягти поставленої мети і завдань уроку.

Крім того, члени робочої групи  Університету Грінченка, які розробляють освітній проект  «Початкова школа: Освіта для життя», адміністрація Педагогічного інституту, викладачі кафедри початкової освіти, вчителі-конкурсанти ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року  2017»  відвідали музей В.О. Сухомлинського та ознайомилися з історію Колежу.