ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ РОКУ 2017»

31.01.2017 130-31 січня 2016 року

30-31 січня 2016 року викладачі кафедри початкової освіти відвідали ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурс «Учитель року ‑ 2017», який проходив на базі НМЦ практичної підготовки студентів спеціальностей «Дошкільна освіта» і «Початкова освіта» Київського університету імені Бориса Грінченка

Конкурсанти демонстрували вміння виконувати практичні завдання у межах навчального предмета «Літературне читання», презентували власні навчальні проекти.

Цікавими були, проведені учителями-конкурсантами майстер-класи під час яких усі присутні мали змогу ознайомитися з досвідом учасників, спостерігати за креативними підходами та сучасними педагогічними технологіями організації навчально-виховного процесу в початковій школі.

31.01.2017 2