Школа проектного менеджменту

wkola 11.11 211 листопада 2016 року

11 листопада 2016 року розпочала роботу Школа проектного менеджменту Київського університету імені Бориса Грінченка, учасником якої стала Нечипоренко К. П., кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти.

Перший тренінг «Основи проектування» складався з трьох тематичних блоків, а саме: «Життєвий цикл проекту», «Концепція проекту», «Дизайн проекту». Під час тренінгу було розглянуто базові поняття «проект», «проектування»; охарактеризовано складові проектної діяльності; визначено вимоги до формулювання мети та завдань проекту, цільової аудиторії, терміну реалізації, розробки концепції проекту; обґрунтовано можливі ризики і передбачення; розглянуто особливості побудови бюджету та здійснення моніторингу й оцінки проекту.

Тренерами були:

Журавель Т. В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини, голова виконкому Всеукраїнського громадського центру «Волонтер»;

Лях Т. Л., кандидат педагогічних наук, за ступник директора з наукової роботи, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини, заступник голови ради Всеукраїнського громадського центру «Волонтер».

wkola 11.11 1

wkola 11.11 3