Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Наукові засади та світоглядні орієнтири національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді»

11 27 16 127 жовтня 2016 року

27 жовтня 2016 року викладачі кафедри початкової освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка (С.М. Мартиненко – завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор; Г.Л. Бондаренко – кандидат педагогічних наук, доцент; О.М. Ващенко – кандидат педагогічних наук, доцент; Н.С. Кипиченко – кандидат педагогічних наук, старший викладач) та магістрантка спеціальності «Початкова освіта» І.В. Гнед взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Наукові засади та світоглядні орієнтири національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді», яка відбулася у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна.

Під час конференції обговорювалися проблеми розвивального змісту, форм, методів і технологій, які сприятимуть кожній молодій людині стати справжнім громадянином-патріотом України.