Методичний семінар «Міжпредметна інтеграція як умова забезпечення якості професійної підготовки майбутніх педагогів»

11 08 16 108 листопада 2016 року

08 листопада 2016 року викладачі кафедри початкової освіти Педагогічного інституту (Г.Л. Бондаренко, О.М. Ващенко, К.П. Нечипоренко, Л.В. Романенко, Л.В. Шкарбан) у межах методичного семінару «Міжпредметна інтеграція як умова забезпечення якості професійної підготовки майбутніх педагогів» провели speed-training «Рухлива абетка» для студентів першого курсу спеціальностей «Дошкільна освіта» і «Початкова освіта».

Під час тренінгу майбутні фахівці оволоділи педагогічною технологією «Навчання в русі», зокрема: навчилися передавати в русі букви українського алфавіту за допомогою пластичної імпровізації (міміка, жести, постава); опанували прийоми формування в учнів навичок каліграфічного письма (візерункове письмо, ниткописання, письмо пластиліном, письмо манкою, пісочна терапія тощо), набули навичок розвитку рухливості органів мовленнєвого апарату, необхідних для правильної вимови звуків.

На speed-тренінгу були присутні також наші колеги-партнери з кафедри педагогіки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, які брали активну участь у роботі методичного семінару.