Екскурсія до Музею книги і друкарства України

11 04 16 104 листопада 2016 року

04 листопада 2016 року студенти четвертого курсу напряму підготовки «Початкова освіта» групи ПОб-1-13-4.0д разом зі своїм куратором Н.В.Вишнівською відвідали Музей книги і друкарства України, який знаходиться на території давньої архітектурної пам’ятки Києво-Печерської лаври  будинку монастирської друкарні, що діяла з початку ХVІІ століття до початку XX століття.

Екскурсійна програма була змістовною і пізнавальною. Під час екскурсії студенти ознайомилися з багатством скарбів книжкової культури українського народу (близько 56 тис. одиниць зберігання). Музей вразив своєю унікальною експозицією, яка висвітлювала історію вітчизняної книги і книжкової справи від часів Київської Русі до наших днів. Під час перегляду експозиції майбутні педагоги дізналися про виникнення писемності у східних слов’ян, створення просвітителями Кирилом і Мефодієм в ІХ ст. азбук  кирилиці та глаголиці.