Зустріч із учителем робототехніки Академії сучасної освіти А.А. Корнієнком

11 02 16 102 листопада 2016 року

Я не можу сказати, що я якийсь супер учитель, чи мега розумна людина.
Я просто роблю те, що люблю і вмію.

А. Корнієнко

02 листопада 2016 року старший викладач кафедри початкової освіти Кошман П.Я. організував зустріч студентів другого курсу напрямів підготовки “Початкова освіта” та “Дошкільна освіта” з учителем робототехніки WeDo, Робототехніки 3.0 Академії сучасної освіти Корнієнком Анатолієм Анатолійовичем

З перших хвилин педагог зацікавив усіх присутніх. Він розповів про свій життєвий шлях, кар'єрне зростання, особливості роботи зі своїми учнями молодшого шкільного віку, участь у Всеукраїнських та Міжнародних олімпіадах. Цим самим він запевнив всіх присутніх, що досягнути успіху може кожен. Студенти були у захваті від практичної діяльності з конструкторами та робототехнікою.

Майбутні вчителів висловили щиру вдячність старшому викладачеві кафедри початкової освіти Кошману Петру Яковичу за організацію заходу та Корнієнку Анатолію Анатолійовичу за цікаву та мотиваційну зустріч!