Семінар «Як користуватися інформаційними ресурсами платформи Web of Science»

10 25 2016 125 жовтня 2016 року

25 жовтня 2016 року викладачі кафедри початкової освіти взяли участь у семінарі для науково-педагогічних та педагогічних працівників, співробітників, студентів аспірантів, докторантів з питань використання ресурсів платформи «Web of Science», до якої Університет має тестовий доступ з квітня 2016р.

Учасники мали можливість дізнатися як здійснювати пошук та збір інформації на платформі Web of Science; як визначати найбільш пріоритетні напрями дослідження у своїй галузі знань; як знаходити партнерів для колаборації та організації, які фінансують гранти; як шукати зовнішніх рецензентів для наукового журналу; як підібрати журнал для своєї публікації; як працювати з бібліографічними менеджерами для оформлення списку літератури; як відслідковувати індекс власних цитувань та публікацій співробітників свого підрозділу, університету; як створювати власний профіль в реєстрах вчених Researcher ID та ORCID задля коректної цитованості власних статей, можливості участі в рейтингах науковців міжнародного рівня, подачі заявок на гранти та ін.; як відрізнити «хижацькі» журнали й не потрапити до рук шахраїв та багато іншого.

Щиро дякуємо Т. С. Опришко за проведений семінар та бажання ділитися своїм власним досвідом. Чекаємо на нові зустрічі!