Майстер-клас «STEAM та Інтернет речей»

robot 11 10 111 жовтня 2016 року

11 жовтня 2016 року студенти групи Пом-1-15-2.0д спеціальності «Початкова освіта» на чолі зі старшим викладачем кафедри початкової освіти Нечипоренко К. П. в межах вивчення навчальної дисципліни «Інноваційні технології в початковій школі» взяли участь у майстер-класі «STEAM та Інтернет речей», та ознайомитись з інноваційними технологіями та обладнанням, що було отримано в рамках міжнародного проекту Tempus DesIRE, координатором якого від Університету Грінченка є Морзе Н. В., проректор з інформатизації, навчально-наукової та управлінської діяльності.

Майстер-клас провела науковий співробітник Центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти Варченко-Троценко Л. О.

У процесі майстер-класу студенти підвищили рівень професійної компетентності та отримали теоретичні знання та практичні навички в сфері робототехніки (LEGO, Flowcode Buggy), вбудованих систем і 3D-друку.