Екскурсія до Національного музею «Меморіал жертв Голодомору»

06 10 2016 106 жовтня 2016 року

06 жовтня 2016 р. студенти другого курсу спеціальності «Початкова освіта» групи ПОб-1-15-4.Од разом зі своїм куратором Сінельніковою Н.О. відвідали Національний музей «Меморіал жертв Голодомору».

Під час екскурсії студенти ознайомилися з історією меморіалу, його експозиціями, діяльністю.

Меморіал вразив своєю неповторністю. Вхідний портал до Меморіалу символізує ангелів охоронців душ померлих у лихоліття Голодомору; кам’яні жорна, хаотично розкидані по території «жорна долі»; скульптурна композиція «Дівчинка з колосками» нагадує про трагічну долю найвразливішої категорії жертв Голодомору – дітей; Свіча пам'яті є символом незнищенності української пам'яті про пережиту трагедію; на Алеї чорних дощок, зазначено більшість населених пунктів, покараних за невиконання нереальних планів хлібозаготівлі.

Для студентів, які не дуже добре ознайомлені з історію Голодомору, екскурсія меморіалом була вельми пізнавальною. Масштаби трагедії, що відбувалася в Україні, вражають. Хвилюючі емоції пережиті під час екскурсії , надовго поселяться у юних серцях.

06 10 2016 206 10 2016 4