Конференція "Абетка харчування"

10 03 201628 вересня 2016 року

28 вересня 2016 року у приміщенні Київського будинку актора відбулася Всеукраїнська конференція, присвячена запровадженню в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів України національної освітньої програми "Абетка харчування", в якій взяла участь Ващенко О.М., співавтор програми, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка. Програма «Абетка харчування» має на меті розвиток навичок культури правильного харчування та здорового способу життя учнів 1-4 класів.

Програма «Абетка харчування» отримала високу оцінку провідних фахівців МОН України та є «Схваленою до використання у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів» згідно рішення Науково-методичної ради з питань освіти Інституту Інноваційних технологій та змісту освіти МОН України. За 7 років за програмою «Абетка харчування» навчалися більш ніж 200 тисяч школярів з 492 шкіл України. Такому успіху програма зобов’язана, в тому числі, спеціальним посібникам для учнів 1-4 класів.

В конференції взяли участь: генеральний директор Nestle в Україні та Молдові Ансгар Борнеман, координатор програми від Nestle – Інна Нікова, координатори програми в Україні – Ірина Колодяжна, Марія Осипова, лікар-нутріциолог, доцент кафедри педіатрії №2 ВНМУ ім. Пірогова М.І. Наталія Сінчук, активні учасники програми – представники київських шкіл Іван Слободяник (вчитель СЗШ №11), Лариса Острожинська (заступник директора НВК «Домінанта»), та представники біля 80 шкіл України.