Лекція з основ архітектонічної творчості на базі Київського національного музею російського мистецтва

09 20 2016 120 вересня 2016 року

20 вересня 2016 року лекцію з основ архітектонічної творчості для студентів було проведено в Київському національному музеї російського мистецтва. На лекції майбутні вчителі початкової школи дізналися про особливості художньої мови і способи художньої виразності, техніки і матеріалами, які використовують живописці. Особливу увагу Кипиченко Н.С. приділила теорії мистецтва, яку було підкріплено екскурсом в історію світового класичного мистецтва. Такий підхід дозволив глибше зрозуміти природу мистецтва, а також заглянути в лабораторію мистця та не лише познайомить із теорією і практикою образотворчого мистецтва, а й розширити можливості естетичного сприйняття різних за формою і способами створення творів.