Професійна асистентська практика студентів групи Пом-1-14-2.2з ОКР «магістр» спеціальності «Початкова освіта»

09 05 16 105 вересня 2016 року

З 05 вересня 2016 року розпочалася професійна асистентська практика студентів групи Пом-1-14-2.2з ОКР «магістр» спеціальності «Початкова освіта» заочної форми навчання на кафедрі початкової освіти Педагогічного інституту. Під час установчої конференції завідувач кафедри, доктор педагогічних наук професор С.М.Мартиненко, кандидат педагогічних наук доцент С.Г. Дубовик ознайомили студентів із метою та завданнями практики у ВНЗ. Першого дня практики магістранти ознайомилися з основними напрямами роботи кафедри, особливостями організації освітнього процесу в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка.