Відкрита лекція Сінельнікової Н.О.

17 05 16 lektsia 117 травня 2016 року

17 травня 2016 року було проведено відкриту лекцію старшим викладачем кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін Сінельніковою Наталією Олегівною з теми: «Особливості організації сімейним педагогом дозвіллєвої роботи з батьками» (для студентів ІV курсу ОКР «бакалавр» напряму підготовки «Початкова освіта»).

Під час лекції викладач зробила акценти на особливостях дозвіллєвої роботи з сім’ями, технологіях організації ігрових програм та конкурсів у сім’ї. Сінельнікова Н.О. дотримувалася принципів науковості,  доступності та послідовності викладання матеріалу, організовувала активну роботу студентів за допомогою діалогу.

Лекційне заняття проведено на достатньому науково-методичному рівні. Викладач володіє комунікативними вміннями, сучасними  інформаційними технологіями навчання.