Відкрита лекція Толубко І.Г.

16 05 16 praktuchne 116 травня 2016 року

16 травня 2016 року було успішно проведено відкрите практичне заняття викладачем кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін Толубко Іриною Георгіївною з теми: «Організація музично-театралізованих розваг і свят з дітьми в ДНЗ» (для студентів ІІІ курсу напряму підготовки «Дошкільна освіта»).

Під час проведення заняття викладач вміло застосувала синтез різних видів мистецтв, що сприяло формуванню у студентів музичної, хореографічної та сценічної компетентностей. На занятті було представлено також фрагменти різних видів музичної діяльності на святі «Прощавай, садочку!». І.Г.Толубко майстерно керувала сценічно-хореографічною та музично-театральною діяльністю студентів, продемонструвавши належний рівень професійної компетентності.