Звітна конференція за результатами виробничої практики зі спеціалізації «Сімейний педагог»

04 28 2016 zvit practica128 квітня 2016 року

28 квітня 2016 року відбулася звітна конференція за результатами виробничої практики зі спеціалізації «Сімейний педагог» студентів 4-го курсу ОКР «бакалавр» спеціальності «Початкова освіта».

Студенти презентували результати проходження практики, охарактеризували специфіку своєї  роботи у різних установах, поділилися своїми враженнями  та емоціями.

Підводячи підсумки студенти висловили позитивні відгуки щодо змісту та формату практики. Кожен з них наголосив на тому, що за цей період отримав неабиякий практичний досвід. Практика допомогла їм подивитися на свою майбутню професію з різних ракурсів, глибше усвідомити правильність здійснення свого професійного вибору.