Практичне заняття на базі Скандинавської гімназії Дарницького району м. Києва

04 28 2016 128 квітня 2016 року

28 квітня 2016 року відповідно до навчальної програмою дисципліни «Методика навчання української мови» викладачами кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін Пушкарьовою Т.Е. та Нечипоренко К.П. на базі Скандинавської гімназії Дарницького району м. Києва було проведено практичне заняття для студентів 2 курсу спеціальності «Початкова освіта» з теми «Методика роботи над текстом-розповіддю у початковій школі».

Студенти спостерігали уроки писемного мовлення у 1-4 класах, а також були присутніми на Святі Букваря у 1-Д класі.

Під час уроків студенти узагальнили свої знання з методики роботи над текстом-розповіддю у початковій школі, навчалися аналізувати уроки української мови в початковій школі та збагатили свій досвід ефективними методами, прийомами, формами і засобами навчання, що сприяло підвищенню фахової майстерності студентів-майбутніх учителів початкової школи.

Щиро дякуємо колективу початкової школи гімназії за співпрацю і бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності!