Виробнича практика зі спеціалізації «сімейний педагог» у дошкільному навчальному закладі № 569 компенсуючого типу для розумово відсталих дітей

04 20 2016 practica family20 увітня 2016 року

20 квітня 2016 року студенти 4-го курсу ОКР «бакалавр» спеціальності «Початкова освіта» в межах виробничої практики зі спеціалізації «Сімейний педагог» відвідали Дошкільний навчальний заклад №569 компенсуючого типу для розумово відсталих дітей.

Спеціалісти закладу – психолог, соціолог, учитель-дефектолог  розповіли про специфіку своєї роботи, основні функціональні професійні завдання та  взаємодію фахівців в установі. Також студенти мали унікальну можливість наочно ознайомитися з особливістю роботи фахівців.

Викладачі та студенти вдячні всім спеціалістам навчального закладу за їх професіоналізм і дбайливе ставлення до своїх підопічних.

04 20 2016 practica family 104 20 2016 practica family 2