Науково-дослідна практика студентів ОКР «магістр» спеціальності «Початкова освіта»

04 11 201611 квітня 2016 року

Із 11 квітня 2016 року розпочалася науково-дослідна практика студентів груп ПОм-1-14-2.0д та ПОм-1-14-2.2з ОКР «магістр» спеціальності «Початкова освіта». Під час настановчої конференції завідувач кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін, доктор педагогічних наук, професор С.М. Мартиненко, завідувач кафедри педагогіки і психології, доктор педагогічних наук, професор Г. І. Іванюк, завідувач кафедри початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін, к. пед. н., доц. К.І. Волинець, к. пед. н., доц. Г.Л. Бондаренко, к. пед. н., доц. C.Г. Дубовик ознайомили студентів із метою та завданнями практики в науково-дослідних лабораторіях Інституту педагогіки та Інституту проблем виховання НАПН України, особливостями роботи у фондах Державної науково- педагогічної бібліотеки імені В.О. Сухомлинського та Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського.