Практичне заняття з навчальної дисципліни "Дитяча література з методикою навчання" в Національному музеї літератури України

04.06.2016 pratichne06 квітня 2016 року

06 квітня 2016 року к. пед. н., доцент кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка Порядченко Л.А. зі студентами 1 курсу напряму підготовки «Початкова освіта» у межах вивчення дисципліни «Дитяча література з методикою навчання» відвідали Національний музей літератури України, де ознайомились із творчістю української письменниці Олени Пчілки.

Під час екскурсії першокурсники спостерігали театралізовані дійства за творами письменниці «Сон-Мрія, або Казка Зеленого Гаю» та «Мир-Миром» у виконанні студентів Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого та взяли участь у флешмобі «Вітрила книг дарують нам знання».

Студенти здобули цінні знання про життя і творчість Олени Пчілки та отримали позитивні емоції від такого формату занять.