Асистентська практика магістрів спеціальності "Початкова освіта"

02.22.201622 лютого 2016 року

22 лютого 2016 року розпочався І етап асистентської практики студентів ОКР «магістр», спеціальності «Початкова освіта» на базі Університетського коледжу.

Під час конференції перед магістрантами виступили завідувач навчально-виробничої практики О.В. Запара, завідувач дошкільним відділенням Л.О. Плугатар, які поінформували студентів про особливості освітнього процесу в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка.

Доцент кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін, кандидат педагогічних наук С.Г. Дубовик розповіла про мету і завдання першого етапу асистентської практики у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

У перший день практики магістри ознайомилися зі структурою і змістом роботи циклових комісій, науково-методичним забезпеченням освітнього процесу коледжу.