VІІІ Щорічні Грінченківські читання «Борис Грінченко – відомий і невідомий»

12.10.201510 грудня 2015 року

10 грудня 2015 року в межах Грінченківської декади було проведено VІІІ Щорічні Грінченківські читання «Борис Грінченко – відомий і невідомий».

Під час заходу студенти першого курсу ОКР «бакалавр» напряму підготовки «Початкова освіта» декламували вірші митця (О. Гнатюк, О. Чупіна), байку «Ведмідь, Лисиця та Віл» (О. Гнатюк), читали листи подружжя Грінченків   (К. Дерев’янко, К. Іванова, В. Колтунюк), підготували презентації до його творів (А. Литвин, Н. Остапенко). У своїх виступах першокурсники представили багатство, своєрідність і багатогранність таланту видатного просвітника.

Читців підготували викладачі кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін – І.Г. Сухопара, Н.О. Сінельнікова.

Щиро вітаємо студентів Педагогічного інституту з блискучим виступом та дякуємо за вражаючі позитивні емоції всім учасникам заходу!