Нагородження викладачів і студентів з нагоди Міжнародного дня студента

11.17.201517 листопада 2015 року

17 листопада 2015 р. у Київському технікумі готельного господарства відбувся урочистий захід з нагоди Міжнародного дня студента, на якому було відзначено кращих представників викладацького складу педагогічного колективу та обдарованих студентів.

У межах цього заходу було нагороджено грамотами Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Антипіна Євгена Борисовича, викладача кафедри педагогіки та психології, Кипиченко Наталію Сергіївну, викладача кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін за активну громадську діяльність та магістранту спеціальності «Початкова освіта» Магас Марію Борисівну за вагомі успіхи у навчанні та творчі досягнення.

Вітаємо колег кафедри і студентів з нагородами, бажаємо їм натхнення, успіхів у професійній діяльності!