Педагогічна практика майбутніх вчителів початкової школи

09.28.201528 вересня 2015 року

28 вересня 2015 року розпочалась педагогічна практика студентів IV курсу денної форми навчання напряму підготовки «Початкова освіта» ОКР «бакалавр».

Під час настановчої конференції майбутні вчителі початкової школи ознайомилися з метою та завданнями педагогічної практики.

Мета практики полягала у формуванні компетентного фахівця початкової школи, забезпеченні розвитку його самостійності й творчості відповідно до суспільних запитів.

Завданнями педагогічної практики є:

закріплення, поглиблення і збагачення психолого-педагогічних і фахових знань під час вирішення конкретних педагогічних завдань;

формування професійної компетентності;

вироблення дослідницьких умінь у процесі педагогічної діяльності;

розвиток професійно важливих особистісних якостей та професійної рефлексії.

Бази проходження педагогічної практики:

Гімназія № 39 (Деснянський район);

Скандинавська та Слов’янська гімназії, СЗШ № 329 ім. Г. Гонгадзе (Дарницький район);

НВК № 30 «Еконад» і СЗШ № 128 (Дніпровський район);

СШ № 173 (Соломянський район).

Тож, бажаємо студентам – майбутнім учителям початкової школи творчої наснаги, особистісно-професійного зростання та успіхів!