Василь Сухомлинський і початкова школа ХХІ століття

10.02.2015 copy29 вересня 2015 року

Людина народжується на світ не для того,

щоб зникнути безвісною пилинкою.

Людина народжується, щоб лишити

по собі слід вічний.

В.О. Сухомлинський

29 вересня 2015 року студенти заочної форми навчання ОКР «магістр» спеціальності «Початкова освіта» під час асистентської практики провели відкритий виховний захід зі студентами першого курсу з теми «Василь Сухомлинський і початкова школа ХХІ століття». Виховна година була присвячена 97-річчю з Дня народження видатного педагога-класика ХХ століття В.Сухомлинського.

Під час виховного заходу студенти із зацікавленням переглянули відеофільм «Сонце Василя Сухомлинського» і презентацію про творчу спадщину педагога-гуманіста та її застосування в сучасній початковій школі.

Працівники бібліотеки спільно з викладачами кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін Педагогічного інституту підготували та прокоментували виставку книг про педагогічну і письменницьку діяльність В.Сухомлинського.

10.02.2015 3