Всеукраїнська студентська олімпіаді зі спеціальності «Початкова освіта»

04 24 2016 olimp20 - 22 квітня 2016 року

З 20 по 22 квітня 2016 року студентки-магістрантки спеціальності «Початкова освіта» Гнед І.В. та Власик Н.В. взяли участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Початкова освіта» у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка.

Учасникам олімпіади пропонувались завдання, складені з урахуванням сучасних проблем і досягнень у галузі початкової освіти. Під час їх вирішення конкурсанти мали змогу продемонструвати вміння будувати уроки із застосуванням сучасних методів, прийомів і засобів навчання.

Студентки Гнед І.В. та Власик Н.В. були нагороджені грамотами за високий рівень знань та педагогічний хист. Була оголошена також подяка співробітникам кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін за забезпечення високого рівня підготовки студентів до участі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта».