Фестиваль освітнього лідерства «CLEVER»

09 23 2017 clever23 вересня 2017 року

23 вересня 2017 року викладачі кафедри початкової освіти  взяли участь у фестивалі освітнього лідерства «CLEVER», який відбувся в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Після панельної дискусії «Який педагог потрібен сьогодні?» учасники відвідали 3 лінійки майстер-класів від тренерів-практиків:

1.Лекція. Версія 2.0: нові підходи до викладання.

2.Розвиток коучингової компетентності педагога.

3.Управління емоціями: як управляти своїми емоціями, щоб жити легко та із задоволенням.

У перервах між майстер-класами працював «простір можливостей» у холі університету: презентація грантових програм, послуг з підвищення кваліфікації для викладачів.

Наприкінці насиченого робочого дня, було підведено підсумки за участю студентського плейбек-театру та розіграш подарунку від організаторів фестивалю.