РЕГІОНАЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНИХ ОБ’ЄДНАНЬ ЗАВІДУВАЧІВ НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЮ ПРАКТИКОЮ

22.02.17  regoinalne zasidanna 122 лютого 2017 року

22 лютого 2017 р. в Університетському коледжі відбулося регіональне засідання методичних об’єднань завідувачів навчально-виробничою практикою, голів циклових комісій іноземних мов та української мови з методикою навчання ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Центрального регіону України. На засіданні були присутні  завідувачі кафедр, доктори педагогічних наук, професори С.М.Мартиненко і Л.Л.Хоружа. У виступах доповідачі акцентували увагу на якість освіти як основу ознайомили присутніх із особливостями організації освітнього процесу в Педагогічному інституті, який здійснює підготовку майбутніх учителів початкової школи та вихователів ДНЗ.

22.02.17  regoinalne zasidanna 222.02.17  regoinalne zasidanna 3