Регіональна (не)конференція міні-EdCamp KYIV «Програсивні зміни в початковій школі»

11.02.17 111 лютого 2017 року

11 лютого 2017 року старший викладач кафедри початкової освіти Нечипоренко К.П.  взяла участь у Регіональній (не)конференції міні-EdCamp KYIV «Програсивні зміни в початковій школі».

Під час подіумної дискусії виступили: Л. Гриневич, Міністер освіти і науки України; О. Елькін, натхненник руху EdCamp Ukraine; І. Лисов, Президент «Ліко-Холдингу»;  О.Фіданян, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА; О. Гарнець, керівник Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні»; С. Олексюк, директор СЗШ № 5 м. Києва, Н. Бардакова, вчитель Ліко-школи; Г. Хіоні, голова батьківської ради Ліко-школи.

У процесі роботи (не)конференції учасники відвідали експертні та учительку паралелі, презентацію «Нова українська школа. Основи Стандарту освіти», майстер-клас «Емпатія як основа педагогіки партнерства», особливу сесію від EdCamp Ukraine «Реформи, реформатори і реформаторки та реформометр», а також взяли участь у благодійній акції «Даруємо книгу – формуємо майбутнє».